O STRZELNICY

Skupieni na celu - Zmieniamy oblicze branży strzeleckiej!

Wyróżniają nas trzy atuty, dzięki którym strzelanie w Warszawie weszło na zupełnie nowy poziom:

  • Bezpieczeństwo
  • Jakość
  • Komfort

Zbudowaliśmy zróżnicowane, świetnie przygotowane osie strzeleckie.

Zastosowaliśmy unikatowe rozwiązania w kwestii bezpieczeństwa i ergonomii.

Prowadzimy szkolenia strzeleckie w niezwykle komfortowych warunkach i konkurencyjnych cenach.

osie strzeleckie

Dysponujemy trzema niezależnymi osiami strzeleckimi o różnych długościach - dwoma statycznymi i jedną dynamiczną, która umożliwia strzelanie w trzech kierunkach. Do licznych udogodnień, należą: 

Kilka konkretnych liczb dla znawców strzelectwa:

  • Pierwsza oś statyczna dysponuje 5 stanowiskami strzeleckimi i możliwością ustawienia tarcz na dystansach: 3m, 6m, 9m, 12m i 15m. Druga ma również 5 stanowisk i umożliwia strzelanie na dystansach 5m, 10m, 15m, 20m i 25m
  • Kulochwyty na osiach statycznych umożliwiają strzelanie z broni krótkiej i długiej amunicją o energii początkowej do 5000J
  • Oś dynamiczna jest pomyślana jako pomieszczenie do strzelań taktycznych i dynamicznych w 3 kierunkach, z użyciem amunicji o energii początkowej do 1200J
  • Na osi dynamicznej kulochwyty mają wysokość 3m, a długości odpowiednio od lewej do prawej strony 14m+12m+14m
  • Powierzchnia podłogi ograniczonej kulochwytami to 170m2, a całej osi 220m2
  • Oś dynamiczną można wykorzystać do treningów statycznych dla służb mundurowych (policja, pracownicy ochrony, wojsko) i możliwe jest bezpieczne strzelanie na krótkim dystansie 2-5m nawet 20 osób jednocześnie, a na dystansie do 15m - 12 osób jednocześnie. Umożliwiamy w ten sposób przeszkolenie dużej grupy osób w stosunkowo krótkim czasie.

nasze sale

Prawidłowe szkolenie strzeleckie obejmuje nie tylko część praktyczną, ale również merytoryczne warsztaty i wykłady. W tym celu udostępniamy dwie sale – konferencyjną i wykładowo - treningową.

Multimedialna sala konferencyjna o powierzchni 24m2 zapewni komfortowe warunki 10 - 15 szkolącym się osobom. Na sali wykładowo-treningowej o powierzchni 65 m2 zmieści się do 40 słuchaczy lub 18 - 20 osób trenujących „na sucho” lub ćwiczących techniki interwencji. Do dyspozycji wykładowcy jest rzutnik z możliwością podłączenia komputera, nagłośnienie umożliwiające wykorzystanie mikrofonu bezprzewodowego oraz możliwość rejestracji sygnałów: audio oraz z kamery.

klub strzelecki i dodatkowe usługi

Witaj w klubie! Nauka strzelania i szkolenia strzeleckie to nie wszystko. Przy naszej strzelnicy działa klub strzelecki zrzeszony w PZSS. Jeżeli uzyskanie pozwolenia na broń jest dla Ciebie priorytetem - przynależność klubowa jest niezbędnym tego warunkiem. Dodatkowo - członkowie klubu lub stowarzyszenia kolekcjonerskiego mogą liczyć na atrakcyjne zniżki. 

Na Recepcji strzelnicy można kupić niezbędne akcesoria strzeleckie takie jak ochraniacze słuchu czy okulary strzeleckie. Środki do czyszczenia broni docenią posiadacze własnego sprzętu, a nietypowe tarcze - wszyscy, którym znudziła się standardowa “olimpijka” czy popularny “francuz”.

TRENAŻER LASEROWY MILO RANGE by TEBBEX

Laserowy trenażer, wykorzystywany między innymi przez służby mundurowe (łącznie z jednostkami specjalnymi) do profesjonalnych treningów strzeleckich. Gwarantujemy świetną zabawę połączoną ze skutecznym szkoleniem podczas korzystanie z urządzenia, w ramach ćwiczeń na torach sportowych (IPSC), CQB (odbijanie zakładników), czy podczas strzelania scenariuszy przygotowanych specjalnie dla dzieci.

Wyniki z wybranych torów są na życzenie zapisywane w sieci, co umożliwia rywalizację z użytkownikami Laser Shota na całym świecie! W ramach korzystania z trenażera udostępniamy repliki prawdziwych pistoletów i karabinu o zbliżonej wadze i identycznych przyrządach celowniczych.