jak do nas trafić

Strzelnica B7 znajduje się na terenie kompleksu City Point przy ulicy Matuszewskiej 14 w Warszawie, jedynie 7 kilometrów od centrum miasta, z wygodnym dojazdem zarówno od ul. Radzymińskiej jak i ul. Żołnierskiej. Przy samym wjeździe znajduje się przystanek autobusowy, a w okolicy znajdziesz również stacje kolei oraz metra.

W celu łatwego dotarcia do Strzelnicy proponujemy skorzystać z nawigacji:

Po dojechaniu do szlabanu należy zgłosić cel wjazdu. Słowo-klucz to: STRZELNICA. Kiedy szlaban zostanie otwarty, skręć w prawo i przejedź 150m prosto. Mieścimy się w jasnożółtym budynku po lewej stronie ulicy oznaczonym jako B7.

Po wejściu do budynku znajdziesz nas bez problemu, ale nie daj się zaskoczyć – czeka Cię jeszcze pokonanie schodów do góry! Strzelnica znajduje się na pierwszym piętrze budynku.

Samochód:

Pod budynkiem Strzelnicy znajdziesz miejsca parkingowe, na których bezpiecznie zostawisz samochód na czas strzelania. Zaparkuj przy wejściu B od strony ulicy - miejsca oznaczone logiem B7 znajdziesz zarówno po prawej jak i po lewej stronie ulicy. Jeśli zdarzy się tak, że wszystkie będą zajęte - możesz zaparkować również na dowolnym, nieoznaczonym miejscu.

Komunikacja miejska:

Bezpośrednio przy Strzelnicy znajduje się przystanek autobusowy „Matuszewska”, na który dojeżdżają linie 138, 338.

Blisko obiektu jest również dworzec kolejowy Warszawa Wschodnia - oddalony jedynie o 3km od terenu Strzelnicy, a w promieniu 4km znajdziesz dwie stacje Metra - Targówek Mieszkaniowy oraz Stadion Narodowy.

Tu nas znajdziesz